
De to eldste i båt;)

Her er vår nydelige mops Valborg, slapper av i varmen;)
Jeg har blitt tagget av Miamor og Eli , here goes :
1. Hva gjorde du for 10 år siden?Flyttet faktisk inn i nytt hus på sotra for nøyaktig 10 år siden, rart å tenke på ....var da mamma til 2 små, og hverdagen var travel, men god;)2. nevn 5 ting på "gjørelisten" i dag:Vaske mer klær....Gå å bade med ungene:)
Kjøpe sandpapir!
Møte
nyte solen
3.snack jeg likerJeg er sjokolade elsker på min hals, MÅ ha det hver dag dessverre....4.Ting jeg vil gjøe som milliardærDen var vanskelig, ville selvfølgelig gitt til familie og slettet gjeld...og gitt til veldedighet, gjerne her hjemme i Norge, mange som ikke har det godt....5.Steder jeg har boddBergen sentrum, fana, vaksdal, Sotra6. jeg tagger :Natalies lille verden
Casa Thea
Tinemor
Mita
Hulda
Gleder i livet (Helene)
En liten humorhistorie som jeg synes er knakende god;)
Kjære spørrespalte:
jeg er en mann på 37 år som er lykkelig gift med min deilige kone og vi har 2 barn.
Den seneste tid har min kone kjøpt mange nye klær og hun har også begynt å gå mye ut alene.
Når jeg spør hvem hun er sammen med svarer hun alltid " ikke noen du kjenner".
I forgårs ringte hennes mobiltelefon og da jeg skulle ta den freste hun at jeg ALDRI skulle røre hennes mobil.
Hver torsdag når hun kommer hjem blir hun alltid satt av litt nede i veien. På torsdag
besluttet jeg meg for å finne ut hvem som kjørte henne hjem, så jeg gikk ut i innkjørselen og gjemte meg bak min BMW.
Da så jeg til min forskrekkelse at den lekker litt olje. Nå er mitt spørsmål: Er det normalt at en BMW 520 lekker olje når den kun har kjørt 30 000 km?????
Ha ha ha , morsom sant;)